veľkoobchod

maloobchod a veľkoobchod :

veľkoobchod
veľkoobchod VSTUP

 

 

Ponúkame Vám kvalitný a dobrý tovar na ďalší malooobchodný predaj. Okrem detského oblečenia, detských montérok a maskáčov pre deti máme v ponuke aj dámske a pánske oblečenie. Ďalej Vám chceme ponúkuť za veľkoobchodné ceny outdoor výbavu do prírody a armyshop doplnky a to hlavne outdoor maskáčové batohy pre deti vhodné do školy v prírode, ale samozrejme aj dospelých, rôzne puzdrá a ruksaky na outdoor maskáčovú výbavu do prírody a maskáčové doplnky k odevom. V  ponuke máme aj rybárske potreby, puzdra na udice a poľovnícke potreby. V ponuke máme taktiež darčeky pre deti, napr. v poslednej dobe obľúbený fidget spinner a rôzne hračky pre deti, bábiky, figúrky, modely a detské hry pexeso, puzzle, hlavolamy a spoločenské hry. Darčeky pre mužov, ploskačky na alkohol pre mužov a ženy s rôznym motívom, ale ponúkame ploskačky nielen na alkohol ale aj napr., tabatierky. Darčeky pre ženy a iné blízke osoby. Bytový textil a obliečky na postele a návleky sedačky, alebo obliečky na stoličky. Pokiaľ vlastníte predajňu s podobným sortimentom, alebo otvárate maloobchodnú predajňu, či iný obchod a chceli by ste predávať tovar ktorý ponúka aj naša spoločnosť, neváhajte a kontaktujte nás na tel. 0911 807 800 Budeme radi ak sa stanete našim velkoobchodným partnerom.

NAŠA VELKOOBCHODNÁ PONUKA …

  • výroba a predaj pracovných odevov a odevných doplnkov OOPP
  • výroba a predaj maskáčových odevov a doplnkov k maskáčom
  • outdoor vybavenie do prírody, batohy, ďalekohľady a iné
  • veľkoobchod s textilom a maskáčovým oblečením
  • veľkoobchod s darčekmi pre všetkých
  • veľkoobchod s iným priemyselným tovarom

Okrem pracovných odevov – montérok a makáčových odevov čo je náš hlavný výrobný program máme v ponuke aj ďalší tovar na predaj za veľkoobchodné ceny. Naša spoločnosť vyrába aj bytový textil a textilné doplnky do bytu. V ponuke máme aj kvalitné a hlavne lacné návleky na stoličky, obrusy a prestieranie, posteľné obliečky, deky a plachty, závesy a záclony a iné doplnky do bytu, ako aj rôzne dekorácie do bytu.

NAŠA TAKMER KOMPLETNÁ VELKOOBCHODNÁ PONUKA je nasledovná : armyshop oblečenie, maskáče a maskáčové odevy, detské, dámske, pánske a outdoor oblečenie do prírody, outdoor výbava a doplnky, nože lovecké, vreckové nože, karambity a ďalekohľady, taktická Outdoor výbava a doplnky do prírody, stany, karimatky, vojenské spacáky, kompasy, buzoly a iný outdoor sortiment a výbavu do prírody, batohy, puzdrá a vaky, tašky, outdoor tašky, rôzne taštičky, ľadvinky a peňaženky. Ďalej ponúkame veľkoobchodne army a taktickú obuv a doplnky k obuvi, ponožky a vložky do topánok a iné…Darčeky pre deti, mužov a ženy a iné… Pre deti hračky, spoločenské hry, skladačky a stavebnice, puzzle a iné zaujímavé hry. Dekorácie do bytu a rôzne dekoračné predmety do spálne, do obývačky, do kuchyne návleky na stoličky a sedačky, závesy a záclony a pod.,Ďalej rôzne bábiky, dekoračné figúrky, retro modely, plechové a drevené retro tabule a cedule a mnohé  iné dekorácie. Ďalej  môžete u nás nájsť rôzne army doplnky k odevom a oblečeniu ako napr. opasky na nohavice, šiltovky, široký výber čiapok a  trakov na nohavice, zimných čiapok, šálov na zimu do chladného počasia. K našej ponuke patrí aj eshop armyshop a army vybavenie. Okrem maskáčových nohavíc nájdete u nás aj army výbavu, ako taktickú výbavu vhodnú pri rôznych taktických hrách, ďalekohľady, lasery a kolimátory, odposluchy, outdoor vybavenie do prírody, spacáky, stanovanie a camping, baterky, army shop nože, čelovky a lampáše, vreckové nožíky, lovecké a outdoor nože, karimatky, survival nože a karty, alebo prostriedky vhodné na sebaobranu teleskopické obušky, slzotvorné obranné spreje, boxer na ruku a  kasery, taktické obranné perá, kubotany a iné prostriedky na sebaobranu … Takže pokiaľ Vás táto ponuka zaujala kontaktujte náš velkoobchod na tel. 0911 807 800 a dohodneme spolu veľkoobchodné podmienky. A prečo by ste mali s nami obchodovať ? Ponúkame Vám zaujímavý tovar s ktorým obchodujeme už 26 rokov a máme  skúsesnosti s týmto tovarom, ďalej Vám vieme ponúknuť bezkonkurenčné ceny, nakoľko sme dovozcovia tohto tovaru na Slovensko. Budeme radi ak sa stanete našim obchodným partnerom.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.