kontakty

tel. kontakt pre informácie a objednávky

mobil :   0905 372 062

Odberné miesto na vyzdvihnutie si objednávky :

Nájdete nás v Lehote tu :

 

tovar skladom a dodanie tovaru

Široká ponuka produktov a 96% nami ponúkaných produktov máme trvalo na sklade. Produkty, ktoré sú vypredané, či inak nedostupné neustále naskladňujeme každý týždeň a preto Vám vieme garantovať a zabezpečiť dodanie tovaru do 24 hodín od prijatia Vašej objednávky. Platí to ale len v pracovných dňoch.

naša výrobná ponuka

Ako výrobcovia oblečenia: pracovných a maskáčových odevov, nohavíc, búnd, detských montérok a iného oblečenia pre deti a dospelých ponúkame z našej dielne aj iné textilné výrobky. Z bytového textilu máme v ponuke kvalitné a lacné návleky na stoličky vhodné do kuchyne, do reštaurácií, do kaviarní alebo hotelov, ďalej obrusy a prestieranie, závesy a záclony, ale aj posteľné obliečky a plachty na posteľ. Z bytového textilu ešte môžeme spomenúť utierky do kuchyne, kuchynské rukavice, uteráky a osušky do kúpeľne a iné., Do domácnosti ešte máme v ponuke dekoračné predmety a rôzne dekorácie do bytu., alebo do exteriéru na terasy či do záhrady. Z dekorácií môžeme spomenúť retro plechové cedule a tabule, vintage štýl a provensálsky štýl. Máme široký výber dekorácií za dobré ceny a s doručením do 24 hod.,

V našom eshope nájdete aj rôzne Army a Outdoor vybavenie a doplnky, ako sú lovecké a vreckové nože, nožíky, mačety, vrhacie nože, štartovacie plynové pištole, ruksaky a batohy, stany, spacáky a karimatky, ale aj vaky a tašky, púzdra na udice a zbrane, ďalekohľady, kresadlá a kompasy a inú užitočnú outdoor výbavu a pod., Neváhajte a navštívte nás v našom e-shope alebo v našej predajni v Lehote!

 

1 komentár k “kontakty”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.