fotogaléria

Detské montérky a maskáče pre deti :

detské monterky
Detské monterky ESHOP

 

 

Detské montérky sú dobrou alternatívou k bežnému oblečeniu vo voľnom čase pre deti. Deti sa chcú podobať dospelým, chcú im pomáhať, napodobňujú dospelých a dokonca by si radi aj obliekli práve to čo má napr. otecko pri oprave auta v garáži, alebo mamička v záhradke – monterky. Dať deťom monterky pri pomáhaní rodičom je dobré riešenie, detské monterky nie je drahá záležitosť, sú kvalitné, vyrobené z pevných materiálov, dajú sa oprať na takmer hocijakej teplote a keď sa zničia, lebo deti to dokážu raz-dva, zadovážiť si nové nie je až taký problém. Nakoniec aj tak by deti z tých predchádzajúcich zničených vyrástli. Urobte radosť svojim deťom a zaobstarajte im jednoduché, alebo profesionálne detské montérky a deti sa vám odvďačia tým, že vám budú potom pomáhať v záhrade, v garáži, pri kosení trávnika, alebo v kuchyni. Hlavne že budú mať na sebe montérky tak ako ich rodičia. Moc síce nepomôžu, ale porastie ich sebavedomie a možno sa aj niečomu priučia.

Ešte lepšie, kvalitnejšie a univerzálnejšie pre deti je vhodné maskáčové oblečenie, maskáčové nohavice, bundy, maskáčové tričká, tielka, mikiny, tepláky … alebo ak chcete tak jednoducho maskáce  Toto outdoorové maskáčové oblečenie je trvanlivé a vhodné takmer všade. Vysvetlenie je jednoduché. Maskáče voľakedy patrili do lesa a do prírody. Toto samozrejme aj zostalo, ale maskáče sa presadili aj v bežnom spoločenskom živote. Móda si totižto nájde cestičku všade, čo niekedy nie je na škodu. Určite ste sa stretli už aj v spoločnosti s tínedžerkou s peknou vyformovanou postavou v maskáčových nohavicach, alebo s dámou s peknou a štýlovou polopriesvitnou maskáčovou blúzkou, alebo so ženou s maskáčovými legínami, kde elastický materiál zvýrazní pekné ženské krivky a maskáč dodá týmto krivkám výstrednú alebo extravagandnú eleganciu. V každom prípade si Vás každý povšimne ak budete mať v spoločnosti dobre zladené maskáče, potom budete módny a štýlový. Maskáče sa začali presadzovať v každodennom živote a začali svoju éru v dobýjaní, presadzovaní sa v móde a obliekaní samotnom.,

Montérky a maskáče pre deti „NIKA“ pre všetky detské vekové kategórie :

detské montérky a maskáče pre všetky deti :

  • Montérkové a maskáčové detské bundy : detské veľkostné čísla 110, 116, 122, 128, 134, 140, 146, 152, 158, 164
  • Montérkové a maskáčové detské súpravy : detské veľkostné čísla 110, 116, 122, 128, 134, 140, 146, 152, 158, 16
  • Montérkové a maskáčové detské nohavice : detské veľkostné čísla 110, 116, 122, 128, 134, 140, 146, 152, 158, 164

materiálové zloženie a gramáž : 100% Ba, 245g/m2

 

Súprava montérková detská John Deere        Bunda monterkova detska John Deere    Monterky na traky detske John Deere

Nohavice na traky detské NIKA modre    Bunda monterková detská modrá    Súprava monterková detská modrá

Súprava monterková detská šedá    Nohavice na traky detské šedé    Bunda detská šedá

Nohavice na traky detské červené   Bunda detská monterková červená    Súprava detská monterková červená

Bunda monterková detská zelená      Nohavice na traky detské zelené     Súprava detská monterkova zelena

 

Kvalitné detské pracovné odevy – montérky a maskáče pre deti  vyrába naša spoločnosť už 25 rokov.

slovenský výrobok, garancia kvality a dobrej ceny Smile-tpvgames.gif

Detské oblečenie : 

Okrem pracovného a maskáčového oblečenia detských montérok a maskáčov Vám ponúkame aj iné detské oblečenie pre Vaše deti. Vyberte si z našej ponuky detské mikiny, vesty a tričká a tielka či už s dlhým alebo krátkym rukávom, detské veľmi odolné maskáčové nohavice do prírody alebo na voľný čas. Na zimné obdobie maskáčové  bundy a blúzy, rôzne kabáty a teplé vetrovky či už do školy, prírody, alebo len na prechádzky. U nás si určite vyberie každý. Náš army shop nitra Vám ponúka len kvalitné detské oblečenie za skvelé ceny a s doručením do 24 hodín, nakoľko máme 95% tovaru na sklade, vieme Vám dať takúto záruku dodania tovaru. Stačí si už len vybrať tú správnu veľkosť. Pokiaľ sa však netrafíte do tej svojej veľkosti, akú práve potrebujete či už Vy, alebo Vaše dieťa, takisto nič nie je stratené. Tovar Vám vymeníme bez akýchkoľvek problémov a samozrejme už bez ďalších prepravných nákladov.

Darujte svojim deťom detské montérky alebo maskáče : nohavice, bundu, alebo komplet súpravu …

Detské montérky a maskáče, ktoré vyrába naša spoločnosť sú vyrábané z tých istých materiálov, ktoré sa používajú pri výrobe profesionálneho pracovného oblečenia vyrábaného pre firmy. Na výrobu týchto odevov sa používa štandardný materiál 100% bavlna s gramážou 245g/m2.

Prajeme Vám príjemný nákup v našom eshope.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.